Fue Saç Ekimi

Saç ekiminde en sık kullanılan ve akla ilk gelen yöntemlerden birisi olan fue saç ekimi “foliküler ünite ekstraksiyonu”nun kısaltması olarak kullanılmaktadır. Aslında fue saç ekimi yönteminin bu kadar çok uygulanmasında ve bilinmesinde uygulama sırasında saç derisine kesi yapılmaması sayesinde hastanın daha hızlı bir iyileşme süreci geçirmesinin ve daha sonra saç derisinde yara izi kalmamasını sağlamasının rolü büyüktür.


Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Fue saç ekiminin yapılması sırasında Özel İmperial Hastanesi aşağıdaki aşamaları takip etmekte; böylelikle operasyonun minimum sürede maksimum verim sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır:

1.      Operasyon öncesi hasta saç ekimi konusunda detaylı olarak bilgilendirilir ve operasyona hazırlanır.

2.      Hastaya fue yöntemi öncesi lokal anestezi uygulanır.

3.      Saçların nakledileceği donör alanlar belirlenir.

4.      Belirlenen donör bölgelerden saç ekimi için güçlü ve ideal olan saç kökleri açılan kesiler aracılığıyla toplanır.

5.      Alınan saç kökleri zarar görmeden birbirinden ayrılır ve saç ekim işlemine geçilir.

6.      Ekim sırasında kelleşme ya da saç derisinde açıklık olan bölgelere kanallar açılır.

7.      Saçın yapısına, büyüklüğüne ve uzunluğuna göre açılan kanallara saç kökleri uygun açıyla ekilir.

8.      Bu işlemlerin ardından FUE saç ekimi operasyonu tamamlanır.


FUE Operasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fue operasyonu sırasında toplanan saç köklerine zarar verilmeden ayıklama işleminin gerçekleştirilmesi işlem sonrasında saç köklerinin saç derisine tutunabilmesi açısından çok önemlidir. Aksi takdirde operasyon başarısız olabilir. Aynı zamanda toplanan saç kökleri için açılan kanalların açısının ve saç köklerinin bölgeye yerleştirilme açısının da başın her bölgesi için ayrı ayrı açılması gerekir. Ancak bu şekilde fue saç ekim yöntemi ile doğal görünümlü, sağlıklı ve gür saçlara kavuşmanız mümkün olacaktır. Aksi takdirde yeni çıkan saçlar diğer saçlarınızdan ayrık bir görünüme sahip olabilir.


Kaliteli ve Başarılı FUE Saç Ekimi

Her hastanın saç dökülme hikayesi ve istediği yönteme göre operasyon yapan Özel İmperial Hastanesi 2017’den bu yana binlerce hastaya operasyon gerçekleştirmiş; tüm Karadeniz’in tercihi olan bir hastanedir. Uzman, alanındadeneyimli dermatolog ve plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen fue saç ekimi yöntemi ile saç dökülmesi sorununuzdan kurtularak eskisi gibi doğal ve sağlıklı saç görünümünüze kolaylıkla kavuşabilirsiniz. 

Imperial Hastanesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Saçlarınıza saç ekimi yaptırmanız için tıraş yapmanıza gerek kalmayan son derecede pratik bir saç ekimi yöntemi olan tıraşsız saç ekimi

Devamını oku

FUE SAÇ EKİMİ

Saç ekiminde en sık kullanılan ve akla ilk gelen yöntemlerden birisi olan fue saç ekimi “foliküler ünite ekstraksiyonu”nun kısaltması olarak

Devamını oku

YARA İZİ EKİMİ

Yanık, oluşan yaralar ve kesilmeler nedeniyle yara bölgesinde saç çıkmayabilir. Saç çıkmayan bölgelerin görünümünden rahatsız olan pek çok kişi yara

Devamını oku

SEDASYONLU SAÇ EKİMİ

Pek çok farklı tıbbi işlemde kullanılan sedasyon kişinin saç ekim sürecini ağrısız ve acısız bir şekilde atlatmasını sağlayan, hastayı sakinleştiren

Devamını oku

NEDEN HIZLI RANDEVU?

Saç ekimi için özel randevu sistemine kaydolabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde sisteme kaydolarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de saç ekimi hizmetinden kampanyalı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Selda MUTAF Organizatör - İstanbul

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Oğuzhan KOÇ Sanatçı - İstanbul

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Oğuzhan KOÇ Sanatçı - İstanbul

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Oğuzhan KOÇ Sanatçı - İstanbul

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

   Hastanemizde kayıtlı olmasanız da hemen hastanemizle iletişime geçebilir ve saç ekimi randevusu alarak saç ekimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

   Randevu sistemimiz size ve uzman cerrahlarımızın çalışma takvimine uygun bir şekilde çalışmaktadır. Randevu sistemine kaydolup uzman cerrahlarımızla görüştükten sonra operasyon için bir gün ve saat belirleyebilirsiniz.

   Saç ekimi hizmeti konusunda sizlere son teknoloji cihazlar ve uzman cerrahlar ile hizmet veren Özel İmperial Hastanesi aynı zamanda indirimli fiyatlar ile saç ekimi hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Hemen randevu sistemine kaydolarak indirimli fiyatlarla saç ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

   Özel İmperial Hastanesi hastalarına güvenilir ödeme seçenekleri sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartıyla ya da farklı bir ödeme yöntemine başvurarak saç ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

   Özel İmperial Hastanesi hastalarına uygun ödeme imkanları sunmaktadır. Hemen Özel İmperial Hastanesi ile iletişime geçebilir ve uygun ödeme imkanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Çalışma Şeklimiz

   Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.