Tıraşsız Saç Ekimi

Saçlarınıza saç ekimi yaptırmanız için tıraş yapmanıza gerek kalmayan son derecede pratik bir saç ekimi yöntemi olan tıraşsız saç ekimi ile saç ekimi yaptırdığınızın çevreniz tarafından fark edilmemesini sağlayabilirsiniz. Bu saç ekimi yöntemi Özel İmperial Hastanesi’nde tıraşsız saç köklerinin alınıp nakledileceği alanların uygun olduğu hastalara uzman ve deneyimli hekimler tarafından son teknoloji cihaz ve araçlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.


Tıraşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saçların arasına rahatlıkla girilebilen, seyrelmenin olduğu alanlara tıraş etmeden saç ekimi yapılabilmektedir. Bunun için ense bölgesi, kulak arkasındaki bölge gibi alanlardan saç ekimi yapılacak greftler alınmakta ve daha sonra nakil yapılacak alana nakledilmektedir. Ancak eğer hasta ciddi anlamda saç kaybettiyse ve bölgeye daha fazla saç nakli gerekiyorsa bu durumda tıraşlı saç ekimi yöntemi istenen sonuçları vermeye daha elverişli olacaktır.


Tıraşsız Saç Ekiminin Avantajları

Eğer hasta tıraşsız saç ekim yöntemi için uygun bir adaysa tıraşsız saç ekimi hastaya büyük avantajlar sağlayan bir saç ekimi yöntemidir. Bu saç ekimi yönteminin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:


ü  Saçların hiçbir şekilde tıraş edilmesine gerek kalmamaktadır.

ü  Operasyonda daha az greft nakli sağlanacağından iyileşme süreci de çok daha kısa olacaktır.

ü  Saçların alındığı alan diğer saçlarla kapatılacak şekilde seçildiği için dışarıdan görülmeyecektir. Özellikle saç ekimi yaptırdığınızı herkesin bilmesini istemiyorsanız bu saç ekimi yöntemi sizin için idealdir.

ü  Hem kısa saçlı hem de uzun saçlı kişilerde gerçekleştirilebilen bir saç ekimi yöntemidir.


Özel İmperial Hastanesi uzman hekim ve cerrahları tarafından sizin istediğiniz saç ekim yöntemi ve saç dökülme hikayeniz doğrultusunda en uygun saç ekim yöntemini belirleyecektir. Böylelikle sizin için en ideal olan saç ekim yöntemi ile en kısa sürede istediğiniz saçlara kavuşmanız sağlanacaktır. Tıraşsız saç ekim yöntemi için uygun bir aday olup olmadığınıza hekimler tarafından karar verilecek ve eğer bu yöntem için uygun bir adaysanız operasyon başarılı bir şekilde gerçekleştirerek hayalinizdeki saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. 


Başarılı sonuçlar elde edeceğiniz tıraşsız saç ekim merkezi arıyorsanız tüm Karadeniz bölgesinin tercihi olan Özel İmperial Hastanesi’ni gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. 

Imperial Hastanesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FUE SAÇ EKİMİ

Safir çok değerli bir maden olup safir FUE yönteminde de gerçek safirden elde edilmiş uçlar kullanılmakta ve saçlara kanallar açılırken

Devamını oku

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Saçlarınıza saç ekimi yaptırmanız için tıraş yapmanıza gerek kalmayan son derecede pratik bir saç ekimi yöntemi olan tıraşsız saç ekimi

Devamını oku

FUE SAÇ EKİMİasda

Saç ekiminde en sık kullanılan ve akla ilk gelen yöntemlerden birisi olan fue saç ekimi “foliküler ünite ekstraksiyonu”nun kısaltması olarak

Devamını oku

YARA İZİ EKİMİ

Yanık, oluşan yaralar ve kesilmeler nedeniyle yara bölgesinde saç çıkmayabilir. Saç çıkmayan bölgelerin görünümünden rahatsız olan pek çok kişi yara

Devamını oku

NEDEN HIZLI RANDEVU?

Saç ekimi için özel randevu sistemine kaydolabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde sisteme kaydolarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de saç ekimi hizmetinden kampanyalı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Selda MUTAF Organizatör - İstanbul
  Client Logo

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Oğuzhan KOÇ Sanatçı - İstanbul
  Client Logo

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Oğuzhan KOÇ Sanatçı - İstanbul
  Client Logo

  1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

  Oğuzhan KOÇ Sanatçı - İstanbul

  Hastanemizde kayıtlı olmasanız da hemen hastanemizle iletişime geçebilir ve saç ekimi randevusu alarak saç ekimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Randevu sistemimiz size ve uzman cerrahlarımızın çalışma takvimine uygun bir şekilde çalışmaktadır. Randevu sistemine kaydolup uzman cerrahlarımızla görüştükten sonra operasyon için bir gün ve saat belirleyebilirsiniz.

  Saç ekimi hizmeti konusunda sizlere son teknoloji cihazlar ve uzman cerrahlar ile hizmet veren Özel İmperial Hastanesi aynı zamanda indirimli fiyatlar ile saç ekimi hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Hemen randevu sistemine kaydolarak indirimli fiyatlarla saç ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Özel İmperial Hastanesi hastalarına güvenilir ödeme seçenekleri sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartıyla ya da farklı bir ödeme yöntemine başvurarak saç ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Özel İmperial Hastanesi hastalarına uygun ödeme imkanları sunmaktadır. Hemen Özel İmperial Hastanesi ile iletişime geçebilir ve uygun ödeme imkanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.