Geleneksel saç ekim prosedüründe iğne kullanılması sizi tedirgin ediyorsa iğnesiz saç ekimi ile özel basınçlı anestezi cihazları ile işlem sırasında hiçbir şekilde ağrı ya da acı hissetmeyeceğiniz bir saç ekimi tedavisinden yararlanabilirsiniz. Karadeniz bölgesinde sadece Özel İmperial Hastanesi’nde olan bu cihazla iğnesiz saç ekimi yaptırabilir ve saç dökülmesi sorununuza elveda edebilirsiniz.


İğnesiz Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Mikro cerrahi teknikleri ile gerçekleştirilen iğnesiz saç ekimi ile ucunda iğne olmayan özel bir alet ile lokal anestezi uygulanır. Böylelikle saç dökülmesi sorunu yaşayan ve saç ekimi sırasında iğne kullanılmasından korkan ya da iğne kullanılmasını istemeyen kişilere alternatif bir saç ekim işlemi yapılabilmektedir.


İğnesiz Saç Ekimi İyileşme Süreci

İğnesiz saç ekiminde iğne nedeniyle saç derisinde kesi ya da delik oluşmadığı için iyileşme süreci standart saç ekim yöntemlerine göre çok daha hızlı ve ağrısızdır. Yine herhangi bir kesi ya da delinme olmadığı içiniğnesiz saç ekim yöntemi kullanıldığında kabuklanma çok daha azdır.


İğnesiz Saç Ekimi İşleminin Avantajları

İğnesiz saç ekimi hastalara pek çok açıdan çok büyük avantajlar sağlayan bir saç ekim tekniğidir. İğnesiz saç ekimi tekniğinin avantajlarından bahsetmek gerekirse;

1.      İğne korkusu olan kişilerin bu fobileri nedeniyle saç ekimi işleminden yararlanamamaları durumunu ortadan kaldırır. Böylelikle hasta hem psikolojik hem de teknik açıdan bir rahatlama sağlanır ve hastanın endişe içerisinde olmasının önüne geçilir.

2.      Enfeksiyon riski en aza iner. Böylelikle saç ekimi işlemi sonrasında deride gözlemlenebilecek iltihaplanma ve mikrop nedeniyle meydana gelebilecek komplikasyonların görülme riski azalır.

3.      İyileşme süreci daha hızlı olduğu için hasta çok daha hızlı bir şekilde günlük rutinine dönebilir.

4.      Operasyon sırasında hastaya konforlu bir alan sağlanır. Hasta operasyon sırasında ağrı hissetmeyeceği için çok rahat olur.


Eğer siz de iğnesiz saç ekiminin sağladığı bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız iğnesiz saç ekim tekniğini sizlere özel basınçlı anestezi cihazı ile uygulayan Karadeniz’deki ilk hastane olan Özel İmperial Hastanesi’nden randevu alabilirsiniz. Hastanenin uzman ve saç ekimi alanında deneyimli hekimlerinin özenli ve başarılı işlemleriyle ağrısız ve acısız bir şekilde saç dökülmesi sorununuzdan kurtulabilirsiniz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  Medine'den tatil için Trabzon'a geldiğimde arkadaşlarım aracılığı ile İmperial Hastanesi'nde saç ekimi operasyonu yaptırdım. Doktorumun ilgi ve alakasından dolayı çok memnun oldum. Hastane personeli güler yüzlü ve çalışkan. Tüm yıkamalarım ve kabuk dökme işlemim hastanede gerçekleşti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  AHMED EL-AMİR SUUDİ ARABİSTAN

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.