Saç ekim işleminde genel olarak saçların kazınması en sık kullanılan teknik olsa da long hair fue tekniği saçın kazınmasına gerek kalmadan, saçın uzunken çıkarılıp ekilebilmesini sağlayan bir tekniktir. Bu teknikle saçını kazıtmak istemeyen pek çok kişi saç dökülmesi sorunundan saçlarını kazıtmadan, uzun ve sağlıklı saçlarının saçsız olan bölgeye ekilmesiyle kurtulmaktadır.

 

Uzun Saç Ekimi Operasyonu ve Sonrası

Uzun saç ekimi operasyonu aşağıdaki adımlar takip edilerek gerçekleştirilmektedir:

1.      Uzun saç ekimi operasyonunda diğer saç ekimi operasyonlarında olduğu gibi ekim yapmaya elverişli olan saçlar saptanır ve bölgeden alınır.  Daha sonra bu saçlar ekime hazırlanır.

3.    Ekim yapılacak bölgeye saçlar nakledilir ve işlem tamamlanır.

 

Pek çok kişi uzun saç ekimi işlemi sonrasında saç ekimi yaptırdığının belli olup olmayacağını merak etmektedir. Diğer tüm tekniklerde olduğu gibi uzun saç ekimi operasyonunun ardından da operasyon bölgesinde birtakım kızarıklıklar gözlemlense de saçlar uzun olduğu için bu kızarıklıklar başarılı bir biçimde gizlenmektedir. Böylelikle diğer saç ekimi yöntemlerine göre saç ekimi yaptırdığınıza dair çok az bir iz kalmakta ve çok dikkatli bakılmadığı takdirde işlem yaptırdığınız belli olmamaktadır.

 

Uzun Saç Ekiminin Avantajları

Uzun saç ekimi uygulanan kişilere pek çok farklı avantaj sağlamaktadır. Bu avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 

ü  Daha Yoğun Saç Görünümü: Saç greftleri sağlam saçlar ile bölgeye nakledildiği için çok daha yoğun bir saç görünümü elde etmenizi sağlar.

 

ü  Operasyonun Belli Olmaması: Saçların alındığı ve ekim yapıldığı bölgeler diğer uzun saçlar ile kolaylıkla kapatıldığı için ilk bakışta uzun saç ekim operasyonu geçirdiğiniz anlaşılmaz.

 

ü  Sosyal Yaşama Hemen Geri Dönebilme: Saç kesilmediği için günlük hayatınıza hiçbir sorun olmadan kolaylıkla devam etmenize olanak sağlanır.

 

ü  Daha Doğal Bir Görünüm: Uzun saç ekimi daha doğal bir saç görünümü elde edilmesini sağlar ve aynı zamanda hasta yeni saç şeklini ekimin hemen ardından görme fırsatını elde eder.

 

 

Özel İmperial Hastanesi Karadeniz’de size uzun saç ekimi konusunda kaliteli, başarılı ve pratik bir uygulama imkanı sunan uzman dermatolog ve plastik cerrahi uzmanları ile çalışmaktadır. Başarılı ve sorunsuz bir operasyonla, sosyal yaşantınızda hiçbir kesinti olmadan saç dökülmesi sorununuzdan kurtulmak istiyorsanız long hair fue tekniği uygulayan Özel İmperial Hastanesi’nden hemen randevu alabilirsiniz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  Saç ekimi operasyonum için Sivas'tan Trabzon'a geldim. Doktorum Abdülkerim Bey ve ekibinin ilgisi ve özverili çalışması için kendilerine çok teşekkür ederim. Saç ekim işlemim yaklaşık 4 ay önce yapıldı, şuan saçlarım çıkmaya başladı. Çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Kendilerine tekrar çok teşekkür ederim.

  SELİM DEVECİ KAMU ÇALIŞANI - SİVAS

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.