Pek çok kişi saç ekimi işlemlerinden ağrılı ve acılı olduğu nedeniyle uzak durmaktadır eğer saç ekimi işleminde ağrı nedeniyle uzak duruyorsanız sedasyonlu saç ekimi ile ağrısız bir operasyonla saç dökülmesi sorununuza son verebilirsiniz.


Sedasyonlu Saç Ekimi Nedir?

Pek çok farklı tıbbi işlemde kullanılan sedasyon kişinin saç ekim sürecini ağrısız ve acısız bir şekilde atlatmasını sağlayan, hastayı sakinleştiren ve hastanın konforunu arttırarak operasyon yapılmasını sağlayan bir saç ekim tekniğidir. Karadeniz bölgesinde sedasyonlu saç ekimi yapan tek hastane olan Öze İmperial Hastanesi’nde saç ekimi işleminizin ağrısız, acısız ve kolay bir operasyonla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.


Neden Sedasyonlu Saç Ekimi?

Genellikle lokal anestezi altında yapılan saç ekimi işlemi bazı kişilere sedasyon saç ekimi tekniğiyle uygulanmaktadır:

·         İğne fobisi olanlar

·         Ağrı eşiği çok düşük olan insanlar

·         Anksiyete bozukluğu olan kişiler

·         Operasyon korkusu çok yoğun olan bireyler

·         Kalp, damar, tansiyon gibi kronik hastalığı olan kimseler


Sedasyonlu Saç Ekimi Aşamaları

Sedasyonlu saç ekimi hizmeti Özel İmperial Hastanesi’nde uzman hekimler, son teknoloji cihazlar ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Genel olarak operasyonun seyri aşağıdaki adımların takip edilmesiyle tamamlanır:

1.      Saç ekim görüşmesinde hastanın sedasyonlu saç ekimi için uygun olup olmadığı, saç ekimi yapılacak alan belirleme gibi konularda hasta – hekim ortaklaşa karar verir.

2.      Hastaya operasyon öncesinde dikkat etmesi gerekenler hakkında bilgi verilir. Operasyon öncesinde kan testleri yapılır ve işleme başlanır.

3.      Normalde iğne ve lokal anestezi ile bölge uyuşturulurken; sedasyonlu saç ekiminde damar yolundan özel anestezi ilaçları hastaya verilir ve hastanın operasyon sırasında uyuması sağlanır.

4.      Hasta sedasyonun etkisindeyken saç kökleri alınır ve saç ekimi yapılacak bölgeye nakledilir.

5.      İşlem tamamlandıktan sonra hasta uyandırılır. Ancak sedasyonlu saç ekim işlemi sırasında ağrı ya da acı duymaz ve operasyonu hatırlamaz. Böylelikle hastanın daha kolay bir saç ekim operasyonu geçirmesi sağlanır.


Sedasyonlu saç ekimi hakkında daha fazla bilgi almak için Karadeniz’in tercihi olan saç ekim merkezi Özel İmperial Hastanesi’nden hemen randevu alabilir. Saç dökülmesi probleminizden kolay ve rahat bir operasyon ile kalıcı olarak kurtulma şansını elde edebilirsiniz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  İğne fobim olduğu için saç ekimi yaptırmaya uzun süre çekindim. Araştırmalarım neticesinde İmperial Hastanesi'nde karar kıldım. Doktorumuzla verdiğimiz kararla birlikte sedasyonlu işlem yaptırmaya karar verdim. Göz açıp kapayıncaya kadar işlemim bitti diyebilirim. Doğru karar verdiğim için mutluyum.

  SEDAT BAYTEMUR KAMU ÇALIŞANI-ORDU

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.

  Yazıyı değerlendir!
  [Toplam: 0 Ortalama: 0]