Sakal ekimi, yüzde sakal çıkmayan ya da çok az sakal çıkan, sakallar arasında büyük boşluklar bulunan erkeklere yapılan ve istedikleri yoğun sakal görünümünü elde etmelerini sağlayan bir operasyondur. Özel İmperial Hastanesi sakal ekimi operasyonları ile sakal görünümünden rahatsız olan erkeklerin ideal sakal görünümüne sahip olmaları için hizmet veren, bu alanda tecrübeli ve uzman dermatolog ve plastik cerrahi uzmanları ile çalışan, Trabzon’da en çok tercih edilen hastanedir.


Sakal Ekimi Nerelere Yapılabilir?

Önceden sakal ekimi yönteminde çene ve bıyık bölgelerine transfer yapılırken; günümüz teknolojisi ile yüzdeki sakal bölgesi, yara nedeniyle kıl üretimi durmuş bölgeler ve yanaklara da sakal ekimi operasyonu yapılabilmektedir. Böylelikle yüzde eşit ve homojen bir sakal görünümü elde edilmektedir.


Sakal Ekiminin Avantajları

Genel olarak sakal ekimi operasyonu avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

ü  Yüzde istenen ideal ve homojen sakal görünümü sağlanır.

ü  Yüzde akne, sivilce gibi kusurlar daha az görünür hale gelir.

ü  Yara izi nedeniyle sakalın görünümdeki sorunlar giderilir.

ü  Daha maskülen bir görünüme sahip olmanız sağlanır.


Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Genel olarak sakal ekimi işlemlerinde aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

1.      Sakal ekimi işleminden önce hasta bilgilendirilir ve operasyona hazırlanır.

2.      Operasyondan önce bölgeye anestezi yapılır.

3.      Verici bölgeden alınan kökler açılan kanallara doğru açıyla ekilir.

4.      Sakal ekim işlemi tamamlanır.


Sakal ekimi sırasında kullanılan aneztezi ve sakal ekimi sırasında kanal açma yöntemi gibi konularda hastanın istekleri ve durumuna göre dermatolog ve plastik cerrahlar en doğru ve ideal yöntemleri kararlaştırmaktadır. Bu nedenle işlemler sırasında hastadan hastaya uygulanan prosedür değişiklik gösterebilir.


Özel İmperial Hastanesi İle Hayalinizdeki Sakal Görünümüne Kavuşun

Sakal erkeklerin görünümünde en çok önem verdiği bölgelerden birisidir. Bu nedenle eğer sakallarınızda var olan boşluklar, sakalınızın açılan bir yara, yanık nedeniyle çıkmaması ya da hiç var olmaması gibi durumlarda Özel İmperial Hastanesi sakal ekim operasyonu ile hayalinizdeki sakal görünümüne kavuşmanızı sağlar. Hastane ile iletişime geçerek hemen randevu alabilir ve sakallarınızda aradığınız yoğun ve homojen görünümü elde edebilirsiniz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  İmperial Hastanesi Saç Ekim Merkezinde yaklaşık 5 ay evvel saç ekimi işlemi yaptırdım. İğnesiz anestezi cihazı sayesinde operasyonum gayet konforlu ve acısız geçti. İğneden korktuğum için son ana kadar vazgeçmeyi dahi düşündüm. Bu kadar acısız ve ağrısız olacağı aklıma dahi gelmezdi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

  İBRAHİM YAVUZ ÖZEL SEKTÖR - TRABZON

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.