Folikülerüniyeekstraksiyonu olarak da bilinen FUE saç ekim yöntemi dünyada en çok kullanılan saç ekim yöntemidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte saç ekim yöntemlerini daha etkili bir şekilde gerçekleştirecek, tedavi sürecini kısaltacak ve daha doğal bir görünüm verecek pek çok yenilik ortaya çıkmaktadır. FUE saç ekim yöntemlerinde yaşanan bu gelişmeler sonucunda safir FUE saç ekimi ortaya çıkmıştır.


Safir Fue Tekniğinin Özellikleri

Safir FUE tekniğinde safir uçlu saç ekim cihazları kullanılır. Safir çok değerli bir maden olup safir FUE yönteminde de gerçek safirden elde edilmiş uçlar kullanılmakta ve saçlara kanallar açılırken metal slit yerine özel safir uçlu cihazlar kullanılmaktadır. Böylelikle saç ekilecek bölgede çok daha küçük mikro kanallar açılmaktadır. Bu sayede tedavi sürecinde daha az kabuk oluşumu ve daha hızlı bir iyileşme süreci hastaya sunulmaktadır.


Safir FUE Tekniğinin Avantajları

Genel olarak safir fue tekniği uygulanan kişilere pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

ü  Safir uç antibakteriyel, keskin ve dayanıklıbir uçtur.

ü  Kullanım sırasında daha az vibrasyon yarattığından doku hasarının minimum düzeyde olmasını sağlar.

ü  Greftlerin daha sık ekilmesini sağlar. Böylelikle daha yoğun ve doğal bir saç görünümü oluşur.

ü  Daha sık ekim yaptığı için ileri evrelerde saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler için idealdir.

ü  Hastanın operasyon sonrası daha hızlı bir iyileşme süreci yaşamasını sağlar.

ü  Saç köklerinin kendi boyunda kanallara en ideal açıyla ekilmesini sağladığından, saç köklerinin bölgeye daha sıkı bir şekilde tutunmasına yardımcı olur.

ü  Deri üzerinde meta slite göre pürüzsüz bir birleşme sağlar.

ü  Hastaya daha konforlu bir şekilde uygulama yapılmasına olanak tanır.

ü  Deri altına daha az sıvı enjekte edilerek kanal açılmasını sağladığı için daha az ödem oluşumu sağlar.


Hastanemizde son derecede steril bir ortamda, özel safir uç cihazlarımızla saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz. Bu saç ekim tekniği ile saçlarınızın daha doğal bir görünüme sahip olmasını, iyileşme sürecinizin daha kolay, hızlı bir şekilde geçmesini ve aldığınız sonuçlardan memnun kalmanızı sağlıyoruz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  Saç ekimi operasyonu için bir çok merkezi gezip fikir aldıktan sonra İmperial Hastanesini tercih ettim. Şuanki durumdan çok memnunum. Saç ekimi işleminden sonra zayıf saçlarım da güçlü bir şekilde çıkmaya başladı. Doktor Abdülkerim Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim.

  MUHAMMET YILDIRIM YÖNETİCİ - TRABZON

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.