Yanma, hatalı esttetik uygulamalar gibi sebeplerle kaybettiğiniz kaşlarınıza tekrar kavuşmak istiyorsanız Özel İmperial Hastanesi tarafından sunulan

kaş ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kaybettiğiniz kaşlarınızı tekrar kazanmanızı sağlayacak operasyon ile istediğiniz kaş görünümünü elde edebilirsiniz.


Kaşlar Neden Dökülür?

Kaş dökülmesinin pek çok farklı sebebi olabilir. Sebep her ne olursa olsun zaman içerisinde beslenemeyen ya da tahrip olmuş kaşlar dökülür ve seyrek bir kaş görünümü oluşur. Seyrek kaş görünümü kişinin olduğundan daha büyük görünmesine yol açabileceği gibi estetik olmayan bir görünüme sahip olmanıza neden olur. Genel olarak kaş dökülmesi sebepleri şu şekilde sıralanabilir:

ü  Yanlış ürün kullanımı

ü  Hatalı estetik uygulamalar

ü  Yanma

ü  Yetersiz beslenme

ü  Stres


Kaş Ekimi Nedir?

Kaş ekimi işleminde seyrek ya da kaş olmayan bölgeye nakil işlemi gerçekleştirilerek kişilerin istedikleri kaş görünümünü elde etmeleri sağlanır. Böylelikle kaş ekimi operasyonu sayesinde kişiler eski kaş görünümüne kavuşabilecekleri gibi istedikleri daha farklı bir kaş görünümüne de sahip olabilirler.


Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekiminde genel olarak izlenen operasyon adımları şu şekilde sıralanabilir:


1.      Kaş ekimi işlemi öncesinde hastanın istekleri öğrenilir ve hasta operasyon hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilir.

2.      Kaş ekimi yapılacak bölgeye lokal anestezi uygulanarak operasyona hazır hale getirilir.

3.      Anestezi bölgeye etki ettikten sonra donör bölgesinden kaş ekimi için uygun kıl kökleri son teknoloji cihazlarla özenli bir şekilde toplanır.

4.      Kaş bölgesinde alınan bu greftlerin ekileceği kök kanallarının açılması sağlanır.

5.      Bu kanallara alınan kıl kökleri ekilir ve belirlenen tasarıma uygun olacak şekilde istenilen kaşlara kişinin kavuşması sağlanır.


İstediğiniz Kaş Tasarımı İle Hayalinizdeki Kaşlara Kavuşun

Özel İmperial Hastanesi sizlere sıradan bir kaş ekimi hizmeti sunmamaktadır. Kaş ekiminin en önemli adımı olan kaş tasarımı konusunda yüz şekliniz, cinsiyetiniz, istediğiniz görünüm gibi faktörler göz önünde bulunarak ideal kaş tasarımına sahip olmanız için uygun kaş tasarımı belirlenmektedir. 

Böylelikle kaş ekimi operasyonu ile sadece bölgedeki seyrelmenin giderilmesi değil; aynı zamanda hayalinizdeki kaş yapısına da ulaşabileceğiniz kaliteli bir kaş ekimi hizmetinden yararlanmanız mümkün hale gelmektedir. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  Trabzon'un merkezinde, gayet kaliteli ve en önemlisi samimi bir ortam. Planlama aşamasından başlayıp işlem bitimine kadar her konuda detaylı bilgi verdiler ve yardımcı oldular. Şuan kendileri ile hala görüşüyoruz, işlem sonrasında da verdikleri danışmanlık hizmetinden çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  AHMET ÇOLAK YÖNETİCİ-TRABZON

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.