Strong Greft Tekniği

Saç ekiminden elde edilen başarıyı arttıran ve hayalini kurduğunuz yoğun saç görünümüne kavuşmanızda size yardımcı olan strong graft saç ekimi yöntemini kullanan Özel İmperial Hastanesi ile saç dökülmesi sorununuzdan kalıcı olarak kurtulacaksınız.


Strong Greft Tekniği Nedir?

Saç ekimi sırasında yaşanan en büyük problemlerden birisi donör bölgelerden alınan saç köklerinin canlılıklarını yitirmesidir. Buna bağlı olarak saç kökleri saç derisine tutunamadığı için ekilen greftlerin büyük çoğunluğu dökülmekte ve istenen saç yoğunluğuna ulaşılamamaktadır. Bu sorunu çözmenizi sağlayan stronggraft tekniğini kullanan Özel İmperial Hastanesi saç köklerinin canlılıklarını korumasını sağlayan hypothermasol ve ATP Enerji solüsyonları ile saç ekimi işlemi boyunca saç köklerinin cansız hale gelmesinin önüne geçmektedir. Böylelikle saç ekiminden istediğiniz başarıyı elde etmeniz sağlanmaktadır.


Greftler Nasıl Bekletiliyor?

Bilindiği üzere donör bölgeden alınan graftlar içerisinde hem saç kökleri hem de doku parçaları barındırmaktadır. Saç ekiminde başarıya ulaşmayı sağlayan en temel faktör ise donör alanlardan toplanan ve ekilen graftların ekildikleri alanda büyümeye başlamasıdır. Böylelikle saç ekiminde yaşanan kayıplar en aza indirgenmektedir. Özel Imperial Hastanesi saç ekimi sırasında greftleri beklettikleri ortam ve greft bekletme yöntemlerine özen göstermekte ve operasyon sonucu yaşanacak kayıpları en aza indirgeyerek istediğiniz başarıyı elde etmenizde size yardımcı olmaktadır. Kullanılan hypothermasol saç köklerini 2 ile 8 derece arası bir sıcaklıkta tutmakta ve greftlerin canlılıklarını korumasını sağlamaktadır. ATP enerji solüsyonları ise canlılığını koruyan greftlerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlayarak saç ekim işlemi boyunca greftlerin canlı yapılarını muhafaza etmelerine yardımcı olmaktadır.


Strong Greft Tekniği Saç Köklerine Canlılık Kazandırır

Saç köklerinize canlılık kazandıran ve böylelikle operasyonunuzun sonunda hayal kırıklığı yaşamanızın önüne geçen bir hizmet sunan Özel Imperial Hastanesi Karadeniz’de en çok tercih edilen saç ekim merkezi olup hasta memnuniyeti oldukça yüksek bir hastanedir. Saç ekimi işleminizin profesyonel bir ortamda, alanında uzman ve deneyimli dermatolog ve cerrahlar tarafından gerçekleştirilmesini istiyorsanız Özel İmperial Hastanesi ile iletişime geçebilir ve saç ekimi randevusu alarak saç dökülmesi ve kellik sorununuza son vererek aynalarla barışabilirsiniz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  Bir çok merkezle görüştükten sonra yüksek sayıda saç ekimi işlemi yapan İmperial Hastanesi'nde karar kıldım. Karar vermemdeki en büyük etken Hypothermasol kullanmalarıydı. Tek seansta yaklaşık 6000 greftlik işlem yaptırdım. Ekilen saçların tamamı çıktı diyebilirim. Hocama ve özverili ekibine çok teşekkür ediyorum.

  TARIK KALENDER AVUSTURYA

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.