Yanık, oluşan yaralar ve kesilmeler nedeniyle yara bölgesinde saç çıkmayabilir. Saç çıkmayan bölgelerin görünümünden rahatsız olan pek çok kişi  

yara izi ekimi işlemine başvurmaktadır. Özel İmperial Hastanesi saç çıkmayan yara bölgesinde tekrar saç çıkmasını sağlayacak yara izi ekimi ile doğal saç görünümünüzü elde etmenizde size yardımcı olacak bir hizmeti sizlere sunmaktadır.

 

Yara İzi Ekimi İşlemi

Genel olarak yara izi ekim işlemi ile yara izinin kapanması ve deri altında olması gereken kan dolaşımının tekrar gerçekleştirilmesi sağlanır. Bu bakımdan yara izi ekimi estetik bakımından size istediğiniz sonuçları sunmakla kalmayan ayrıca yara bölgesinde sağlıklı bir dolaşım meydana gelmesini sağlayan bir işlemdir.

 

Yara İzi Ekimi Yara İzinizin Görünmemesini Sağlar

Yara izi görünümü bölgede saç çıkmamasına ve aynı zamanda yara izinin dışarıdan gözle görülebilir olmasına neden olarak pek çok kişinin görünümünden rahatsızlık duymasını sağlar. Bu konuda devreye giren bir hizmet olan yara izi saç ekimi ile yara izinizin görünmemesini ve bölgedeki saç ya da kıl dağılımınızın tekrar homojen bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Zira bu izi yok etmek mümkün olmasa da bölgeye saç nakli ile izin tamamen kapatılabilmesi mümkün hale gelmektedir.

 

Yara İzi Ekimi Hangi Bölgelere Yapılmaktadır?

Yara izi vücudun pek çok farklı bölgesinde oluşabilmektedir. Bu nedenle Özel İmperial Hastanesi’nin sunduğu yara izi ekimi işlemi sadece baş bölgesine değil daha pek çok farklı bölgeye yapılabilen bir işlemdir. Bu bölgeler şu şekilde sıralanabilir:

ü  Kafa bölgesi

ü  Bıyık

ü  Sakal

ü  Kaş

 

Yara İzi Ekimi Nasıl Yapılır?

 

Özel İmperial Hastanesi yara izi ekimi işlemini steril bir hastane ortamında saç ekiminde uzman dermatolog ve estetik cerrahlar ile birlikte gerçekleştirmektedir. Bu ekim işlemi sırasında sağlıklı saç kökleri sorunlu alana nakledilmekte ve yara izinin bu şekilde kapanmasını sağlamaktadır. 

 

Siz de yara izi olan yere, ekim işleminin gerçekleştirilmesini sağlayarak yara izinizin kapanmasını ve bölgede homojen bir saç ya da kıl dağılımı ile daha estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. 

ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Saç Ekimi Operasyonu yaptırmak için ücretsiz randevu sisteminden bize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelmeden hızlı ve pratik bir şekilde sistemimize kaydolabilir, ayrıca web sitemizin alt köşelerinde bulunan WhatsApp ve sohbet sistemimizden saç ekimi işlemleri hakkında online olarak bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekimi için Aşağıdaki formu doldurunuz.

  Client Logo

  Saç sorunlarım olduğu için Özel İmperial Hastanesi'ne gelerek ücretsiz saç analizi yaptırdım ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Yaklaşık 8 ay geçmesine rağmen eski saçlarıma kavuştum diyebilirim. Çevremden çok olumlu yorumlar alıyorum. Görenler tanıyamıyor diyebilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  MURAT ÖZSOY KAMU ÇALIŞANI - GİRESUN

  Saç ekimi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklına “Tıraşsız saç ekimi mümkün müdür?” sorusu gelir. İmperial Saç Ekim Merkezi’nin bilimsel veriler ışığında geliştirdiği yöntemler sayesinde artık saçınızı kestirmeden de saç ekimi işlemi yaptırabilirsiniz.

  Tabi ki Tıraşsız Saç Ekimi işlemi yaptırmanız için belli kriterleri karşılıyor olmanız gerekli. Saçınızın belli bir uzunlukta olması, ekilecek alanın büyüklüğü ve donör alanın durumu oldukça önemlidir. Tıraşsız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

  Saç ekimi yaptırmaya karar veren pek çok kişinin en önemli sorusu “En iyi saç ekimi merkezi hangisi” oluyor. Saç ekim merkezi seçiminizde size yardımcı olacak en önemli ipuçları ise şöyle; Saç ekim merkezi tavsiyeleri ve ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Saç ekim merkezinde daha önce işlem yaptıran kişilerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz. İşlem yaptıracağınız merkeze giderek ön görüşme yapabilir, doktorların ve yardımcı sağlık personellerinin size olan davranışlarını gözlemleyebilirsiniz.

  İmperial Saç Ekim Merkezi olarak bölgenin en tecrübeli merkezleri arasındayız. Tüm işlemlerimiz uzman doktorlarımızın kontrolünde hastane ortamında, son teknoloji cihazlarla steril şartlarda yapılmaktadır. Sosyal medya adresimizden bizi takip edebilir, hastanemize gelerek ücretsiz saç analizi ve muayene yaptırabilirsiniz.

  Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

  Seyrek, zayıf ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekim işlemi uygun olmayabilir. Dilerseniz bize ulaşarak saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Erkek tipi saç dökülmesine sahip kadınlar için günümüzde en etkili çözüm saç ekimidir. Bayanlarda saç ekimi yaygın olmakla birlikte, saçlarının tıraş edilmesi istemeyen kadınlar için çözüm tıraşsız bayan saç ekimidir. Özellikle İmperial Hastanesi Saç Ekimi uzmanlarınca geliştirilen son teknoloji saç ekimi tekniği olan Tıraşsız Strong Greft sayesinde tıraş olmaya gerek kalmadan saç ekme işlemi gerçekleştirilir. Strong Greft sunduğu yenilikçi teknoloji sayesinde hem ekilen saçların hem de var olan saçların güçlenmesini sağlar.

  Organik saç ekimi olarak da adlandırılan, doğal saç ekimi; saçların doğal, sık ve yoğun bir görünüm olmasını amaçlar. Bir ekimin doğal durması için; ön saç çizgisinin doğru belirlenmesi, saç ekimi yapılacak alanın en titiz şekilde planlanması, saç çıkış yönü dikkate alınarak belli aralıklarla ekim yapılması gerekir. Ekim deneyimli kişiler tarafından doğru teknik kullanılarak yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için hastanemize gelerek ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Çalışma Şeklimiz

  Sizlere kaliteli ve özenli bir saç ekimi hizmeti sunabilmek için çalışma prensiplerimiz, hastanemiz hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyoruz.